Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook csoportokban hogyan...

Facebook csoportokban hogyan hozható létre hirdetéses bejegyzés?

Figyelt kérdés

Tehát árral és helymegjelöléssel. Régen tudtam hogyan lehet, most valahogy nem találom, pedig több csoportot is megnéztem, mint pl. Jófogás.

Azt hittem tovább osztanak egy másutt sablonosan létrehozott posztot, de ez valószínűtlen, és nem is megosztott marketplace hirdetés, mert az árat sem jelenít meg azonnal a posztban.



2023. ápr. 4. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Facebook csoportokba beszélgetni és információt megosztani járnak az emberek, nem a szemetedet bámulni.
2023. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te troll vagy, vagy pedig funkcionális analfabéta? Olvasd el újra a kérdést! Jófogás csoport hirdetésre lett létrehozva, kapis? Csomó, kizárólag hirdetésre létrehozott csoport van ott.
2023. ápr. 4. 12:45
 3/10 Hintalow ***** válasza:

Ha rendes erre lètrehozott csoport (pl. Lego adás-vètel) akkor rögtön belèpèskor az alapvető adatok alatt kell, hogy legyen egy szövegdoboz "mit szeretnèl eladni" szöveggel, ha pedig nem dedikált adásvèteli csoport, de látsz ilyen jellegű posztokat benne, akkor ugyanott "irj valamit" szöveggel tudsz kiposztolni.

Ha semmi ilyesmit nem látsz, nos akkor nem nyittott bárki számára ez a lehetősèg, kèrj segìtsèget a csoport adminjától.

2023. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De bonyolult lett ez idővel..
2023. ápr. 4. 13:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Bementem kifejezetten a Lego csoportba, ott sem tudok hirdetni, nem értem..
2023. ápr. 5. 06:03
 6/10 Hintalow ***** válasza:

Akkor pasz, valami beállìtásbeli problèma lesz, nincsen túl zártra állìtva a profilod vagy ilyesmi, hogy ismeretlenek mèg vèletlenül se tudjanak veled kapcsolatba lèpni? Mert az jó esèllyel okozhat ilyet.

Amúgy ahogy előzőleg ìrtam, itt már a csoportadminokat kell zaklatni

2023. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Adminokat próbáltam privát üzenetben elérni, eddig sikertelenül..


A profilom zártságán én is gondolkodtam, még megpróbálok azzal játszani.

2023. ápr. 5. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már csak Vaterázom, mert rengeteg a csaló, de régen úgy csináltam, hogy simán létrehoztam a hirdetést Marketplace-en és utána jelölgettem be, hogy milyen csoportokban jelenjen meg a hirdetés.
2023. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy csinálnám, de a hirdetés megosztásán kívül nincs pipálgatós közzétevés.
2023. máj. 1. 12:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt régen opció, tehát tudom hogyan kéne működnie, de most nincs ott.
2023. máj. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!