Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailes e-mail címnek milyen...

Gmailes e-mail címnek milyen biztonsági címet érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
már átírtam szerintem mindent ami a régi citromaileshez tartozna ide az egyetlen gmailes címemre, viszont itt meg ponthogy ez a másik citromailes van megadva biztonsági címnek amit el fogok veszteni. ilyenkor mit kell csinálnom, készíteni egy másik üres googgle fiókot új címért, vagy egy freemailes elég hozzá hogyha nagy valószínűséggel úgysem lesz rá szükség?
2023. ápr. 4. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor viszont mégis szükség lesz rá, nagyon jó lenne egy olyan szolgáltatót használni ami képes a leveleket fogadni. A Freemail ebben megbukik. Két Google fiók ami másodlagos címként egymásra mutat, működne. Ha be van kapcsolva mindkettőn a kétfaktoros hitelesítés, kicsi az esélye hogy kizárod magad vagy hozzáférhetnek mások.
2023. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor csak egy új guglisban érdemes gondolkodnom értem
2023. ápr. 4. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam az 1. google fióknak a 2. google fiókom van beállítva biztonsági címként, annak meg az icloudos. De állíthatsz microsoftos fiókot is.
2023. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!