Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől megy el a net csak a...

Mitől megy el a net csak a gépemről ?

Figyelt kérdés

Szóval az a jelenség hogy játék közben (valamikor játékon kívül is )

Van egy fura hang és elmegy a net viszont csak a gepemrol megy el telon is azon a wi-fin vagyok ott van internet kapcsolat . Szóval csak a gépről megy el és olyankor le is fagy nem lehet kikapcsolni normálisan se újraindítani csak ha hosszan nyomom a gombot .

Procit undervoltoltam mert különben olyan hőfokok vannak hogy ihaj. De aztán mondtak lehet attól van állítsam vissza defaultra ez megtörtént de úgyis jön a hiba plusz meg bios értesítés h csekkoljam a hűtőt mert túl melegedik a proci. Tanácstalan vagyok driver minden up to Date .


Konfig:


Ryzen 5600x

Rtx 3060ti

16gb ram

Be quiet dark rock pro 4

Msi vdh WiFi-s alaplap b550m



2023. ápr. 7. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"plusz meg bios értesítés h csekkoljam a hűtőt mert túl melegedik a proci."


itt a válasz. elégtelen a hűtés vagy megfőzted a procit...

2023. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a hűtő vagy nincs normálisan fenn a procin vagy a apszta hiányzik, de az biztos, hogy valami nem smakkol, tekintve, hogy bőségesen elegendőnek kéne, hogy legyen ahhoz a procihoz.
2023. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!