Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged a youtube a...

Miért nem enged a youtube a családi prémium szolgáltatáshoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm hívott meg egy családi prémiumhoz csatlakozni, viszont azt írja ki csatlakozáskor (emailben kaptam meghívót), hogy már tagja vagyok egy családi csoportnak, pedig ez nem igaz. Eddig még nem volt prémium szolgáltatásom ehhez az email címhez bíztosan. Egyszer kipróbáltam a 'Youtube Vanced' meghackelt yt premium appot a telefonomon, vajon amiatt zavarodott össze ez a story? Nem szeretnék új google fiókot nyittani emiatt, ha nem muszáj. Előre is köszönöm a segítségeteket!

#csoport #YouTube #csatlakozás #YouTube Premium #youtube családi prémium
2023. ápr. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előfizetéseknél sem írja, hogy tagja lennél másnak?
2023. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, azt írja, hogy nincs előfizetésem. És ha rámegyek a 'vásárlások és tagságok' menüpontra, ajánlja, hogy vásároljak prémium verziót.
2023. ápr. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!