Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomnál mekkora az esély...

Telekomnál mekkora az esély arra, hogy egy régi használt modemet kapunk bekötéskor? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Megrendeltúnk egy otthoni szolgáltatást internet+tv.

A cimünkön a legkisebb internet fut mert itt még a rézkábeles technologia van.

Sajnos elfelejtettük megkérdezni, hogy új vagy használt lesz mivel nem iptv-ről van szó.


Ez csupán azért érdekelne mert nen szeretnénk belenyúlni egy olyan modembe ami esetleg már használatban volt és lehet nem lesz folyamatosan müködőképes és folyamatosan hibát kellene bejelenteni.


2023. ápr. 9. 06:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Fáradt elektronok mindenkit megviselnek. Csak régi cikket ne olvassatok :)
2023. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben? :)
2023. ápr. 9. 07:44
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
A régi, használt és a működésképtelen nem ugyanazt jelenti. Attól hogy egy modem régi és már használták, nem következik belőle hogy hibás is lenne. Ha működik, akkor nincs akadálya annak hogy újra kiadják egy előfizetőnek használatra. Ugyanígy ha hibás és indokolt, akkor meg kapsz majd egy újat, ezért felesleges már előre stresszelni.
2023. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, mire elér hozzád a net több ezer hardveren megy át. Egyik se lesz új , nem fogják az oszlopot lecserélni a jelerositot se , a switcheket az utcában mert te netezni akarsz. évek évtizedek óta ott tekernek , az egész környék terhelése rajta van, és te egy router miatt panaszkodsz. Érdekes megközelítés.

Valószínűleg új lesz de ha nem új akkor sincs gond. Ha nálad lesz 1 év múlva már 1 éves lesz 2 év múlva 2 éves. Az utcában a cuccok meg 10-12 évesek. És ?

2023. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, de még ha vadonat új modemet is kapsz, akkor az előtte lévő elosztók, switchek, amik végül bekötnek téged a gerinchálózatba, sok-sok éve üzemelnek, "használtak".
2023. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek.

Ha csak a modemet nézzük megéri kockáztatni? Értem én, hogy cserélik ha nem jó, de régi technológiáról van szó.

2023. ápr. 9. 09:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Haverom kb. 5-8 éve egy olyan cégnél volt diákmunkás ahol a Németországból behozott használt routereket újították fel és tesztelték. Minden gagyit meg kellett menteni(még a tápegységeket még is) sokszor több routerből raktak össze egyet. Azt viszont nem tudom mennyi az új/felújított arány a kiadott routerek közt. Amúgy én is paráztam ezek után. Kitudja lehet az előző tulaj rárak valami főzött ROM-ot aztán nálad kezd el b#szakodni.
2023. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos én is parázok. Már bánom a megrendelést, lehet jobb lett volna ha maradok a 4g routeremnél nettel kapcsolatban. Bár a szolgáltatás még nincs bekövetve.
2023. ápr. 9. 09:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ha Németország akkor Telekom router?
2023. ápr. 9. 09:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100% hogy használt felujított az eszköz, de semmi olyantól nem kell félned amiket felsoroltál. Ne pánikolj! Ez így természetes.
2023. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!