Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit használtok a kifestett...

Ti mit használtok a kifestett körmötökre, hogy tartós legyen? (Részletesen lenn)

Figyelt kérdés

Miután kifestem a körmeimet 2réteggel, rá pár napra elkezd lefele pattogzani a lakk. Bár ez tavaly történt, most nyáron inkább műkörmöt csináltattam, mert nem akartam minden héten ezzel bajlódni, hogy míg felkenem, megszárad stb.

Suli időbe nem mertem műkörmőt csináltatni, mert tesiórán letörik.

De mindjárt itt a szeptember és muszáj lesz festeni. :/

Ti mivel teszitek tartóssá? Még arra is gondoltam, ha veszek olyan zselét amit a körmösök használnak, majd miután kifestettem a körmöm, 1réteg zselét ráraknék. Szerintetek?

Azért van lakkra szükség, mert gyengék a körmeim, lakk nélkül letöredeznek.



#köröm #műköröm #szépség ##nails ##körömlakk
2018. aug. 8. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én így szoktam csinálni, 7 napig teljesen vállalható, szép lakkozásom lesz:

1 alaplakk (Astor Give me all, de bármi más alaplakk megfelel, főleg hogy ezt már nem gyártják:( )

2 réteg szín

1 réteg gyorsan száradó fedőlakk (szintén Astor)

A sok réteg miatt én szeretek gyorsan száradó lakkokat használni, csak azokkal gyorsan kell dolgozni, mert elkezd száradni festés közben.

2018. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ki ezt.Lidl- ben vettem. Ez nem kopik pattog le!!

2018. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!