Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami olyan Facebook csoport...

Valami olyan Facebook csoport vagy akármilyen csoport ahol a ma élő lehetőségeket tárgyalják ki? (Példa a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
2010 ben kerestem a lehetőségeket mindenhol. Találtam is ezt azt de most itt olvasom hogy van aki kétszer annyit keresett weblapszerkesztéssel mint akkor én mással. Akkor ez a lehetőség bennem fel se merült pedig ott volt. Viszont ma a weblapszerkesztésben nem lehet megélni. Hogy lehetne most megtudni a mai lehetőségeket hogy ne 10 év múlva tudjam meg az hogy ma mi lett volna nekem megfelelő?
2023. ápr. 13. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alapvető kérdés ebben az esetben az, hogy egyáltalán mihez értesz.
2023. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit megtanulok, ahhoz
2023. ápr. 13. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
3D grafika. Egyenlőre biztonságban van az AI-tól.
2023. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Viszont ma a weblapszerkesztésben nem lehet megélni."

Dolgozik ismerősöm egy webfejlesztő vállalkozásban (alkalmazottként). Gondolom, síelni Privdent kölcsönből mentek, és a napi bevásárlást is hitelre végzik...


Ettől függetlenül tényleg telítettebbé vált a szakma, és az igények és elvárások is magasabbak lettek. Én 2005 környékén kóstoltam bele amolyan "mellékesként", és simán el lehetett kérni alsó hangon is 5-10 ezer forintot egy 5-10 egyszerű statikus oldalból álló kreálmányért, és gyakorlatilag egy délután alatt kész volt. Jó kis ösztöndíj-kiegészítés volt ez egyetemistaként. ;-) Viszont akkor ez még nagyon új dolog volt. Ma már ez semmire nem elég. Az ember szükség esetén magától összedob egy ilyet BlueGriffonban (vagy akármi hasonlóban), vagy Wixen, stb. Oké, így is még lehet találni olyat, aki vevő rá, de ez ma már inkább az átverés kategóriája. Most már komolyabbak az elvárások. De ha valaki azoknak megfelel, akkor azért nem lesznek megélhetési gondjai. Hidd el, tudnék érdekességeket mondani, hogy miért mennyi pénzeket kérnek el. Az egy dolog, hogy elkészítenek egy weboldalt, az is azért elég szép áron, de utána minden apróságért vagyonokat kérnek el.


Azt pedig, hogy most mi neked a megfelelő, az mi nem fogjuk megtudni. Járj nyitott szemmel, és gondolkozz, hogy mi az, ami menne, és ami érdekel.

2023. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés hogy nekem mi a megfelelő.


Az oké hogy aki tíz éve ezt csinálja annak most is megy ez megint nem volt kérdés hogy egy bejáratott vállalkozás működik e...


A lehetőség fogalma nem az hogy valakinek megy e tovább az amit tíz éve csinál...

2023. ápr. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!