Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elérni, hogy a...

Hogy lehet elérni, hogy a facebook töröljön egy álprofilt?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetre gondolok, ahol nyilvánvaló, hogy álprofilról van szó. Pl. egy olyan kitalált névvel regisztrált a felhasználó, mint amilyen a Vörös Tégla. Emellett pedig egy nem élőlényt ábrázoló képet használ és folyamatosan káros, ártó kommenteket ír.

Én többször jelentettem már ilyen profilt, de a facebooktól azt az automata választ kaptam, hogy nem távolítják el.



2023. ápr. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért zavar ez téged? Azt hittem, téged személyesít meg valaki, hogy a nevedben baromságot írjon. Egy tégla mit zavar?
2023. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NTBS ***** válasza:
Jelentés, jelentés, jelentés.
2023. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Önmagában nem zavar. De az esetemben van vagy 3 profilja és, ahogy írtam káros, romboló tevékenységet folytat egy facebook csoportban.
2023. ápr. 17. 15:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Már az összeset jelentettem és mindig azt a választ kapom, hogy nem fogják törölni.
2023. ápr. 17. 15:02
 5/5 anonim válasza:

Én is így jártam többször, főleg az orosz trollokat jelentettem, hivatalosan is ugye létezik az orosz trollhadsereg, és hiába jelentem az álprofilokat fél óra múlva kapom a választ, hogy nem fogják törölni.


Pedig tudatosan álhíreket terjesztenek, ez ,hogy az ukránok 2014ben megöltek 14 ezer orosz civilt, Zeleszkij náci rémuralma van, a legnagyobb baj, mind ezt elhiszik idehaza, és bólogatnak.

2023. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!