Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt szeretném, hogy amikor a...

Nyertes1000 kérdése:

Azt szeretném, hogy amikor a Microsoft edgét megnyitom akkor a goolge chroom legyen a kezdőlapom. Ezt hol tudom beállítani ?

Figyelt kérdés
Mert eddig csak a címsort találtam meg.

2023. ápr. 20. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A pc-nek a tálcájánál a keresőbe beírod hogy alapértelmezett, és ott. igaz énnekem akkor se sikerül, mert a chrome hiányzik :-/
2023. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném, hogy a google legyen a kezdőlapom [link] ez helyett
2023. ápr. 20. 07:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy böngésző nem lehet a kezdőlapod egy másik böngészőben. Amúgy meg használj rendes böngészőt az Edge helyett! (rendes böngésző = bármi más)
2023. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ennyi, köszönöm, mindegyik böngészőnek meg van a maga baja. Egyik se tökéletes.
2023. ápr. 20. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, minden böngészőnek megvan a maga baja, de egyiknek sincs annyi baja, mint az Edge-nek :)
2023. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kinek mi tetszik, valaki a firefoxot gyülöli vagy épp a chromot, izlés kérdése.
2023. ápr. 20. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdőlapot kell módosítani (le is írtad, csak nem kerestél rá):

[link]


(Google: edge kezdőlap, első találata)

2023. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már probáltam, nem segít, az mást állít be. Nekem az kell hogy mikor elinditom a google fogadjon. De ahogy írták lehet hogy nem lehet.
2023. ápr. 20. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem. Ilyen alapfunkciót, mint a kezdőlap beállítása, csak a Micro$oft tud elrontani. Bármilyen normális böngészőben csont nélkül menne, sőt, talán még magadtól is megtalálnád.
2023. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Be lehet állítani egyedi kezdőlapot Edge-ben is, nem nagy művészet. Egyébként meg szerintem az egyik leghasználhatóbb böngésző jelenleg.
dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!