Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Próbálok telepíteni egy...

Próbálok telepíteni egy programot, de valami védelem van a gépemen. Mit kell átállítanom, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos program lenne, és megőrülök már!

A munkámhoz kellene!


Metatrader 4 alkalmazással kereskedek a tőzsdén, és vettem egy programot, ami magától másolja az összes számlámra az adatokat (nyitás/zárás stb)

Így amit csinálok a mester számlán, az összes többi alszámlán magától ugyan azt csinálja!


Van 2 barátom, akik ugyan ezt csinálják, ugyan úgy telepítettük, minden ugyan az, és nekik hónapok óta hibátlan, nekem viszont el sem indul.


Megkaptam a license kulcsot, majd amikor okézom, feljön a hibaüzenet, hogy nem érik el a szerverüket, mert az internetem blokkolja az ellenőrzést, majd ez a hibaüzenet:


[link]


Mindent megnéztem, ugyan így bepipáltam mindent. Majd egyesével is ki és be pipáltam, közben mindig rányomtam az ellenőrzésre, de ugyan ez a hiba.

Ezután kikapcsoltam a VPN-t a windowsban (nincs vpn-em, de azért kiszedtem a beállítást)

Ezután telibe kilőttem a tűzfalat.

Ezután bementem az internet beállításokhoz, majd biztonság. Lehúztam a csúszkát mindenhol a legalacsonyabbra.

Ezután bementem az adatvédelemhez és mindenhol rámentem, hogy engedélyezés.

A felugró ablakokat is engedélyeztem.


Legutolsó sorban pedig próbáltam lan kábellel, wifivel és mobilinternettel is.

(Itthon amúgy vodafone-upc 1gb-os net van, 2 hónapja kötötték be, az új boxos, legnagyobb)


Ezután írtam emailt a cégnek, akitől vettem a programot, és csatlakozott anydesken, távolról megnézte ő is, 1 órát állítgatta a gépem.

Újratelepített mindent, megnézte a net beállításokat, de nem működik.


Most próbálom épp egy másik gépen, de ez nem az enyém, itt működni fog valószínű, de a sajátomon mégis milyen védelem lehet, ami gátolja a programot?

Nem használok vírusírtót sem…


Ha van ötleted, vagy tudsz jó szakembert Bp-en, kérlek jelezd, mert nagyon fontos lenne megoldanom a problémát!


2023. ápr. 20. 22:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy a gépen van valami védelem bekapcsolva, mert másik internettel sem működik.
2023. ápr. 20. 22:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontos idő be van állítva?

Milyen operációs rendszer?

2023. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Windows 11, pontos idő alatt mit értesz? Jobb alul automatikus persze, dátum, gmt, nap, stb. rendben.
2023. ápr. 20. 22:43
 4/8 A kérdező kommentje:

A másik gépen is tökéletesen működik, csak a sajátomon nem…

Mit kell átállítani, hogy engedje ott is?

Valakinek ötlet? Vagy szerviz esetleg Bp-en a héten?

2023. ápr. 20. 23:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Összehasonlítottam a működő gép összes beállítását a sajátommal, amin nem működik.

Volt pár eltérés, amiket átállítottam, de ezután sem jó.

A programot teljesen töröltem, majd újra tettem, gépet újra indítottam, a hiba ugyan az….

2023. ápr. 21. 00:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Még most sem működik? Ird le a géped konfigját, hátha valaki rájön.
2023. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Acer aspire a317-53g i5-1135g7.
2023. ápr. 22. 04:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Huhh... Acer. Azzal régebben volt elég gondom. A vírusirtótól kezdve nézzél meg minden beállítást, ott lehet a gond. A tűzfalat elsőként, engedd át ez a programot. AZ az érzésem, hogy ott a gond.
2023. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!