Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagrammon miért nem tudok...

Instagrammon miért nem tudok bekövetni semmilyen oldalt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van ugye Instagram fiókom..egy pár éve. Viszonylag ritkán használom, 2x egy héten kb., olyankor szoktam különféle oldalak napjait nézegetni, meg ilyenek. Egyik ismerősöm bekövetett instán, és mondtam, hogy oké..vissza követem. Ez volt egy hete, és egyszerűen nem engedte az oldal (sem gépről, sem telefonról). Írták, hogy próbáljam meg később, de ez kicsit már sok idő ahhoz képest. Leteszteltem..sem mémes oldalakat, sem közszereplőket, sem magánszemélyeket nem tudok bekövetni. (Amikor megpróbálok bekövetni valamit, azt írja, hogy "közösségük védelme érdekében meghoztak pár korlátozást") Gondolom valami miatt korlátozott engem az insta, de nem biztos.....engem be tudnak követni, profilokra rá tudok keresni, napokat látom, üzit küldeni tudok, és még kedvelni is képeket. Egyszerűen nem értem mi van, meg, hogy mi ez a szöveg...... Valaki, aki jártas ebben esetleg tudja ez mitől lehet? Valakivel történt már ilyen?


Amúgy nem vagyok kiakadva, annyira nem érdekel a dolog.....ritkán használom, mint mondtam..most is csak véletlenül követtem volna be valakit. Egyébként épp a ritka bekövetéseim miatt (évente 2-3 x követek be bármit is), nem tudom, hogy ez egy hete áll fenn, vagy már 2 hónapja, és csak most tűnt fel nekem......


Igazából a kérdésem célja annyi, hogy kíváncsi vagyok mi lehet ez az egész....az az üzi amit kiír, ha akarok valakit követi...stb.



2023. febr. 22. 02:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!