Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Várható, hogy drágulni fog az...

Várható, hogy drágulni fog az eredetileg Digis mobilnet?

Figyelt kérdés
Most, hogy a voda bekebelezte a digi mobilrészlegét, év végéig garantáltak az árak. Utána várható, hogy drágul?

2023. ápr. 22. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Inkább megszűnik a kedvező csomag és egy drága Vodás csomagra kell váltani, vagy felbontják a szerződést. Néztem amúgy mindhárom szolgáltató csomagjait és egy harmadannyit tudó csomag háromszor annyiba kerül. Oke, van országos lefedettség, de én meg voltam elégedve a Digi lefedettségével is, egy évben 4 napot vagyok olyan helyen ahol nincs lefedettségük, de ott is van wifi, így azon keresztül ment és észre se vettem. Nagyon nem jó ez így, csökken a piaci verseny, megérne egy EU-s vizsgálatot.
2023. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Mivel minden mobil-, és internetszolgáltató az inflációra és az energiaárakra hivatkozva jelenleg is nagymértékben emelgeti az árakat, várható, hogy a jelenlegi inflációt tekintve tovább fognak emelni, várhatóan az év vége felé. Főleg, ha megnézed, kik a tulajdonosok...

Szóval mindenképp számítanék emelésre, ez nem bkv, hogy 15 éve fix az ár.

2023. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érthető a drágulás, de azért az infláció nincs három-négyszeres. Lehet, hogy sok helyen gyenge volt a digis lefedettség, de folyamatosan fejlesztették a hálózatot. A sávszélességgel se volt gond, Pesten pl jobb volt mint az egyetem kollégiumának a vezetékes internete. Két évet lehúztam úgy, hogy semmilyen vezetékes netet nem használtam.

Hát ennek vége...

2023. ápr. 22. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a Vodafone és a DIGI is a "NER"-es 4iG-hez tartozik. Igy várható volt hogy a gyengébb / ritkább hálózatú DIGI mobilt beolvasztják a Vodafone hálózatába.
2023. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!