Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan mobilnetem van ami...

Game master kérdése:

Korlátlan mobilnetem van ami tökéletesen működik max térerő 4gstb. De ha laptopra megosztom filmezés,yt,hasonló célból akkor egy idő után E internetem lesz és nem tölt semmit. Lecsatlakozok a laptopról és visszatér a 4g hálózat?

Figyelt kérdés
Miért van ez ? Van e valamilyen beállítás amivel ezt megtudom oldani?
2023. ápr. 17. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen telefonról van szó?

Melyik szolgáltatónál vagy?


Ez arra utal, mint ha a szolgáltató korlátozná a netmegosztást, és amíg két eszközt lát, addig a 4G-ről lecsatlakoztat. Láttam hasonlót a Telekomnál, csak ott az volt a sztorinak a lényege, hogy egy torrent kliensben seedelődött vagy 30 torrent, és a megosztott mobilnet egy idő után (Pár perc után) nem volt hajlandó betölteni bizonyos oldalakat. Pl. A gyakori kérdések nem töltődtek be, a facebook betöltődött, egyszóval gondolom az ismertebb oldalak jöttek csak be. Kikapcsoltam a torrentet, fél perc múlva már minden a régi volt. Más embernél jelentkezik hasonló probléma a környékeden ezzel a szolgáltatóval?

2023. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert túlterhelt a cella és akkora adatforgalmat csinálnál az eleve terhelt cellán, hogy arra utasít a hálózat, hogy válts át egy másikra. De másik 4G cella nem fed le téged, 3G meg már nincs, ezért nincs más választása, mint 2G-re váltani. Nekem mezei mobiltelefonnal a 3-as metróban csinálta ezt állandóan 4 éve, YouTubeoztam és mindig visszatett 3G-re, amíg fel nem mentem a felszínre. Bár a 3G is tökéletesen elég volt a videózásra, a lekapcsolásával hasznos kapacitás veszett el amit bár fordíthatnának a 4G fejlesztésére, gyakorlatilag nem igazán ezt teszik, legalábbis ez a tapasztalat. Például a Vodánál voltak lyukak ahol csak 3G volt, ott most 2G maradt csak.
2023. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem csak ott. Egy kissebb faluban, aminek a neve most nem érdekes, amióta a Telekom leállította a 3G-t, a 4G-s mobilnet valami borzasztó. A Yettel valamivel stabilabb, de az sem egy világmegváltás.
2023. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!