Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren honnan tudom hogy...

Messengeren honnan tudom hogy valaki archiválta a beszélgetésünket, mert azt sem látom hogy elérhető állapotban lenne hetek óta vagy hogy le vagyok tiltva. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha le vagy tiltva, akkor a messenger nem enged üzenetet küldeni. "Ennek a felhasználónak nem tudsz üzenetet küldeni" vagy valami hasonló sallang.

Egyebet nem igazán tudsz kideríteni. Az, hogy nem látod, hogy fent van-e nem jelent semmit, az is lehet, hogy mindenki elől elrejtette, mert ilyet is be lehet állítani.

2023. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

A messengeres (de nem facebookos) letiltás jelei:

- Tudsz küldeni üzenetet, de nem kapja meg, nálad kézbesítetlenként jelzi,

- az elküldött üzeneted csak magadnál tudod visszavonni,

- a facebook-profiljáról eltűnik az Üzenet gomb,

- a chatablakból eltűnik a kamera és telefon ikon.

Ha nem látod, hogy elérhető, az lehet az elérhetőség kikapcsolása miatt, vagy azért is, mert berakott a korlátozott listába.

2023. ápr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul írtam, a kamera és a telefon ikon nem tűnik el
2023. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az archiválás semmit nem jelent, csak hogy nem látszanak a korábbi üzeneteid a csevegési listájában. Ha üzensz neki, akkor megjelenik mála, ha keresővel megkeresi a neved, akkor ugyanúgy megjelenik minden előzmény, ha akar, tud neked írni.


Én rendszeresen archiválok minden beszélgetést, hogy ne legyen ezer ember a chat listámban, csak akikkel épp aktívan beszélgetek. A korábbi üzenetek meg mennek archívba, hogy ne legyenek útban. Ha kell valakivel beszélnem, akkor megtalálom, ha írnak nekem, akkor megjelenik. Semmi szükség rá, hogy akkor is ott virítson egy rakás arc, amikor nincs egymásnak mondanivalónk.

2023. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!