Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerződés hosszabbítás hűségid...

Szerződés hosszabbítás hűségidő esetén?

Figyelt kérdés

Vodafone-nál szeretnék kötni Otthoni TV + Internet csomagot itt lenne egy 12 hónapos hűségidő viszont később (8 hónap múlva) lejár a Yetteles hűségidőm telefon előfizetésre és azt is áthoznám, hogy nagyobb kedvezményem legyen...

Kérdésem 8 hónap után újra lehet a hűségidőt kötni? vagy, hogy működik ha szeretném kihasználni majd a kedvezményeket a vodafonenál?



2023. ápr. 23. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Üssetek agyon, de ezek a kedvezmények mindig arra engednek következtetni, hogy bőven van profit a szolgáltatásokon. A piacon sem kapok a zöldségesnél kedvezményt, csak mert a paradicsom és paprika mellett még banánt is veszek. (Tudom-tudom, pofára is megy a dolog a piacon.) Az, hogy ha a TV és az internet mellé még egy vezetékes telefont is rendelek, amit soha nem fogok használni és így olcsóbb a szolgáltatás, mint ha csak a TV-t és a netet fizetném, akkor az azt jelenti, hogy jócskán van ott profit...
2023. ápr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ezúttal a kérdésedre: Simán engedni fogják bevonni a mobilodat később is a szerződésbe, de akkortól újraindul a szerződés ezúttal már a kedvezménnyel. Én a bizt.kedv. utánanéznék a piacon, hátha valahol olcsóbb a mobilszolgáltatás, mint amennyi extra kedvezménnyel a szerződés összevonása kecsegtet. A havonta fizetendő összeg döntsön és ne a kedvezmény ígérete.
2023. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!