Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren mit jelent a...

Messengeren mit jelent a pulzáló kamera jel?

Figyelt kérdés
Állítólag azt, hogy mindketten a beszélgetésben vagyunk, de van, amikor tudom, hogy a másik is benne van, és mégsem villog.
2023. ápr. 23. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Van elég jó nete, és lehet hívni.
2023. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Ilyen még van ezek szerint? Pont erre voltam kíváncsi, mert van egy ismerősöm, aki mindig pont akkor ír rám, amikor valamit visszaolvasok épp a beszélgetésünkben...

Mivel ezt többször csinálta, így tudom hogy ez a kamera pulzálós dolog miatt lehet, de ő android - én iPhone, és nálam már ilyen egyáltalán nincs.


Kipróbáltam a párommal, aki szintén android telefonos, de nem volt semmi pulzáló kamera jel nála, szóval el nem tudom képzelni ez mikor működik, de ezek szerint valakinél még van ilyen.

2023. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, igazából nem tudom, mitől függ, hogy kinél látom, mert én sem mindenkinél.
2023. máj. 4. 20:42
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Közben rájöttem a dologra.

Azóta folyamatosan pulzálok a párom androidos telefonján is, ha épp nézem a beszélgetésünk. Sajnos ez iPhone telefonokon nem működik jelenleg, kérdeztem több ismerőst is, szóval csak androidos telefon látja ezt a kamera pulzálást.

Viszont ez beállítás kérdése, hogy ki engedélyezte, szóval ezért nem látod mindenkinél, ettől függ.

Messengeren belül a beállításokban: ha rámész az Elérhető beállítás részre, akkor ott azon belül van olyan rész hogy egyidejű elérhetőség megjelenítése opció. Akinél ez bevan kapcsolva, őket látni fogod.

2023. máj. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2023. máj. 5. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez kolbis, köszi #4-es!
2023. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!