Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a Vodafone mobilintern...

Mi lett a Vodafone mobilinternettel pár hónapja?

Figyelt kérdés
Évek óta kiváló mobilinternetem volt egy adott címen most pedig nulla akármire állítom, a 4G pedig használhatatlan netet ad. Tökéletes volt még a 3G(WCDMA)-re állva is, most az már egyáltalán nincs hiába állítom át. Ugyanaz a csak 4G képes mobilom van.
2023. ápr. 25. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszüntették a 3G-t, ez van. Amelyik készülék nem alkalmas rá, azt ki kell cserélni.
2023. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Április 10-éig lekapcsolták a 3G-t teljesen.
2023. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem alkalmas a készülékem 4G-re. Akkor ha jól értem nekem eddig a 3G-re állt mert az adott jó netet. A 4G gondolom eddig is használhatatlan volt csak azért nem érzékeltem mert volt megfelelően gyors 3G helyette most meg csak a kutyaszar 4G-jükre tud állni. Szó szerint olyan azóta mintha nem lenne mobilnetem. Minden csak pörög forog várakozik.
2023. ápr. 26. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a készüléked nem támogatja azon a frekvencián a 4G-t, amin eddig a 3G volt?

Milyen készüléked van?

2023. ápr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sony Xperia X-em van.
2023. ápr. 26. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem egy mai vas, de elvileg tudja az összes band-et.


Igazából sok opció nincs, jelzed a hibát a szolgáltatónak, ha nem változik semmi, akkor készülék-, de inkább szolgáltatóváltás.

2023. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!