Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történhetett a google...

Mi történhetett a google drive-on?

Figyelt kérdés

A napokban csináltam egy biztonsági mentést. Természetesen két külső merevlemezen is megvannak a fájlok titkosított formában, illetve ma felraktam a google one-ra. 43.5GB ennyit foglal a fájl. Erre mikor végzett a feltöltéssel csak 40,4GB


Azzal a 3,1GB-vel mit csinált? Megint nem szeretném feltölteni, mert így is 6 órán keresztül csinálta. A hotelben, ahol éppen lakom csak ilyen net van. Nem is ez a lényeg, hanem hogy miért nem egyezik a feltöltött és a bázis fájl mérete?



#Google felhő
2023. ápr. 25. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi illegális dolgot talált benne és törölte.. :P
2023. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt benne illegális dolog! :) Meg amúgy is titkosítva ment fel.
2023. ápr. 25. 23:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mi történhetett, ha én 45,5GB-t töltök fel akkor hogy lehet csak 40,4GB? A nyomorult élet verje meg a büdös mocskokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem elég, hogy fizetek a szolgáltatásért, hogy kémkednek utánam, de még az adataim is megcsapolják!
2023. ápr. 26. 07:28
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ugyanez a problémám és a mocskosok nem képesek semmilyen érdemi választ adni a problémára! Hogy képzelik ezt, hogy fizetek egy szolgáltatásért és megcsapolják a fájljaim! Úgy, hogy közben semmi olyan tartalom nincs benne, amely ellenkezne a szerződési feltételekkel.

2023. ápr. 26. 07:32
 5/5 A kérdező kommentje:

A dolog időközben tárgytalanná vált! Pc-fórumon megválaszolták.

Vélhetően csak alkalmaztak egy gzip tömörítést a fájlon.

SHA256sum-al rámegyek és ellenőrzöm, én hülye meg azt hittem hogy ez csak .iso fájlokra vonatkozik.

2023. ápr. 26. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!