Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone vagy digi vagy...

Vodafone vagy digi vagy yettel vagy Telekom?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, amelyik kínál optikai lefedettséget a címedre, és az ár-érték aránnyal is meg vagy elégedve. Sajnos a Yettel csak mobilnetet kínál, így az kilőve, kivéve persze, ha a környékeden van 5G, mert az még momentán nincs annyira túlterhelve, mint esetenként a 4G hálózatok, mivel még nem túl sok helyen van, csak a nagyvárosokban szinte, és az emberek eszközei sem mind tudja.
2023. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Digi egy kissé megnyekkent, miután Lölő átvette, de mostanában újra egész jó szolgáltatást nyújt. A vodkafon stabilan szar, ha bármi egyéb lehetőséged van (akár mobilnet számítógépre megosztva), akkor kerüld el! Régen a Telekomot is sokat szidták, manapság már nem hallom annyira, nekem meg sose volt velük kapcsolatom.
2023. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számítógépre mit ajánlana külön? A szerelőm azt mondja digi de olyat hallottam hogy digi mobilnet az már vodafonra fog váltani akkor a digi is simán? Telekom meg nem túl erős a speedtest szerint így marad a digi, Vodafone de nem akarok elhamarkodottan dönteni.
2023. ápr. 27. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, most akkor számítógépre vagy telefonra kell? Ha számítógépre, akkor mit érdekel téged, hogy a Digi mobilnet Vodkafon lesz?
2023. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mind2 re de legfőképp Gépre. igy elfogadok minden javaslatot ,tanácsot és Információt.
2023. ápr. 27. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha címeden elérhető a Telekom optikai, akkor azt
2023. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!