Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak sem jó az ügyfélkapu...

Másnak sem jó az ügyfélkapu neak oldala?

Figyelt kérdés
Se telefonon se számítógépen nem enged be a neak oldalára! Azonosítási hibát ír ki! de gépről már azt is írta hogy menjek be kormányablakba leegyeztetni az adataimat! nem értem miért írja ezt eddig nem volt ilyen probléma! Valaki akinek van ügyfélkapuja megnézné hogy betud e lépni és pl letudja e kérdezni a biztosítási jogviszonyát! azt szoktam lecsekkolni mert új munkahelyre megyek! Köszönöm aki megteszi!

2023. ápr. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Az elmúlt 1-2 napban a teljes ügyfélkapus rendszer leállt, így az azt használó további oldalakon a belépés is meghiúsulhat. Ez pedig elhúzódhat egy ideig, vagy időszakosan újra kieshet.

[link]


Annyit tehetsz, hogy később újra megpróbálod, mert a hiba nem nálad van.

2023. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Működik a bejelentkezés, megpróbáltam. Próbáld meg inkognitó módban használni, normál ablakból engem sem enged már be évek óta. Valószínűleg köze lehet az adblockhoz és a cookie figyelmeztetések nem megjelenéséhez...
2023. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nálam működik - uBlock-ot használok.

[link]

2023. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem eddig működött, még tegnap este is, ma már nem tudok belépni. Pedig fontos doksit várok oda.
2023. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!