Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes ki kapcsolni az...

Érdemes ki kapcsolni az internetet? Központilag, már úgy hogy mindent ami az internethez kapcsolódik hangszóró nyomtató vagy nem kell, nem tudom másképen kérdezni

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 13:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én nem értem mit akarsz kikapcsolni és miért?

Arra gondolosz,hogy a számítógép kikapcsolásakor a netet is kinyomni?Mert ha ezzel akarsz áramot spórolni,szerintem felesleges.Vagy nem tom mire gondoltál ezzel.

2010. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
ezt mért az állatok/macskák topikba írtad?? >.<""
2010. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a kommentem meg hová lett???? aki ennyire nem ért a számítógéphez az ne nyúljon hozzá és kész, egy randa szót nem írtam le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újra foggalmazni a kérdésed,mert nem értjük.


Mit akarsz ki kapcsolni?

Monitor,hangszóro,internet?


Ennek a 3-nak egymáshoz semmi köze.


Ha nem tudod másképp kérdezni,akkor írd le miért akarod ki kapcsolni az Internetet és mikor?

2010. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden este mindent áramtalanítunk,egy kapcsolós hosszabbítóba van dugva a gép ,a modem ,a router, stb és azt este lekapcsoljuk,már évek óta.
2010. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen úgy gondoltam ,hogy be van dugva egy olyan kapcsolóba amibe a számítógép /nyomtató mikrofon meg minden ami az internethez kapcsolódik és én azt kérdeztem hogy azt a kapcsolót amibe ezek vannak bedugva ki e kell kapcsolni /

lehet ti is voltatok kezdők nekem nincs aki megmutassa , hogy mit hogy kell csinálni igy 70 körül örülök ,hogy így tudok valamennyire , de köszi a kioktatást

2010. okt. 11. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

18:56 vagyok

Én 60 éves vagyok ,de szívesen segítek máskor is ,ha gondolod írj privátba.

2010. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor kéredezz normálisan!


magyarul az a kérdés, hogy áramtalanítsd-e az összes számítógépes cuccost az internet modemjével együtt ;)


a válasz: ha spórolni akarsz az áramon, akkor igen, de nem lesz baja egyiknek se, ha nem teszed ;)

2010. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Így már érthető a kérdés!

Én például nem szoktam éjszakára áramtalanítani,csak a gépet kapcsolom ki.Rossz idő esetén viszont mindent áramtalanítok!

Nem tudom amúgy mennyit lehet ezzel spórolni,de nem hiszem,hogy túl nagy jelentősége lenne.

2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen pontosan az áramtalanításra gondoltam , mert múltkor valakinek ki gyulladt a nyomtatója , sajnos nem tudom úgy megfogalmazni ahogy gondoltam ezért elnézést kérek
2010. okt. 13. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!