Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Indamail-ből hogyan lehet az...

Indamail-ből hogyan lehet az összes levelemet (vagy kontaktjaimat) protonmail-be átvinni? Elakadtam.

Figyelt kérdés

Kaptam segítséget -lásd lent-, de elakadtam. A lent írtak szerint jártam el protonmail-ben, hogy indás loginomból a leveleimet átírányíthassam, bár nekem az is megfelelne, ha legalább a konktakt listám (email címek, melyekkel leveleztem indán) átkerülhetne, vagy letölthetővé válna. Ha az összes levelem átmenne protonmail-be, az mégjobb, mert akkor mind az email címek átmennének, mind az archív levelezésem.

Azonban a lenti eljárás hatására csak annyi történt, hogy az indás inbox-ból átment a sok levélből kettő levél a protonmail-be, valamint átkerült az összes indás mappám ÜRESEN a protonmail-be.


A protonmail inboxban ott fityeg egy értesítő is, hogy a protonmail elkészült az importálással. Azaz a félmunkával (töredékmunkával).


Mi a megoldás?


* * * Settings → Go to settings → Account → Import via Easy Switch

* * * Itt kivalasztod hogy other, és beallitod az indamail imap beállításait:

* * * Felhasználónév: neved@indamail.hu

* * * IMAP szerver címe: imap.indamail.hu

* * * Port: 993

* * * Titkosítás: SSL



2023. máj. 14. 19:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ennek ellenére köszönöm, hogy segítettetek, időben, pláne tekintve: határidős a dolog. De a magam módján lehetett csak megoldani, jobb híján.
2023. máj. 19. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!