Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Drive-on telefonon...

Google Drive-on telefonon hogy lehet fájlokat feltölteni?

Figyelt kérdés
Én eddig Microsoft OneDrive-öt használtam, ott egyszerű telefonon keresztül használni, de a Google Drive-on nem tudok fájlokat feltölteni.

2023. máj. 16. 20:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
2023. máj. 17. 12:05
 22/29 A kérdező kommentje:

Mielőtt letöröltem a videóim felét ennyi helyet foglalt.

Most az összes videót letöröltem.

[link]

2023. máj. 17. 12:12
 23/29 A kérdező kommentje:
Ez a OneDrive
2023. máj. 17. 12:12
 24/29 Hintalow ***** válasza:

Amúgy elèg egyszerű a kèplet: vagy letöltöd a drive alkalmazást, vagy nem töltessz fel fájlokat telefonról 🙂

Köztes megoldás nem igazán van 🤷

2023. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Akkor miért mondták a Media Markt-ban, hogy a mai telefonoknak azért nincs már MicroSD kártya foglalatuk, mert a jövő a felhő alapú tárolás?

Régen a videóimat átmentettem a MicroSD kártyára,és akár 1 TB-ra is tudtam bővíteni a telefonom tárhelyét.

2023. máj. 17. 12:22
 26/29 Hintalow ***** válasza:

Mert a media marktban az a dolguk, hogy eladjanak.

Ha te olyan telefonèrt mèsz be, ami lesz%p ès közben elènekli Madonnától a lájkavördzsint, arra is azt mondják, hogy persze, a legújjab samsung modell simán tudja.

Ha a dugással kombinált szüzenmaradás a cèl akkor:

app letölt-->cucc felhőbe feltol->> app letöröl--> örömbódottság

A mai net ès telefonsebessègek mellet ez sincs 5-10 percnèl több.

2023. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

A legtöbb mai telefonnak már nincs MicroSD foglalata, csak nagyobb alaptárhellyel lehet venni.

Én S21FE-t vettem, 128gb-at, és gondolkodtam, hogy 250-eset vegyek, de az drágább volt.

Aminek volt MicroSD foglalata, az az A53 volt, de arról az eladó lebeszélt, hogy a szoftvere, meg a kamerája is gyengébb, és, hogy úgyis a felhő alapú adattárolásé a jövő.

2023. máj. 17. 14:24
 28/29 anonim ***** válasza:
Oké.
2023. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#25 Azért, mert a MM-ben idióták dolgoznak, eladni akarnak és nem érteni hozzá és segíteni. Már leírtam, azért nem kell SD kártya, mert van elég tárhely a telefonban, hogy ne kelljen. Csak a helyet foglalja. Az SD kártyák egyébként sem megbízhatóak adattárolásra. Ha telefonos videókat akarsz elmenteni, akkor töltsd le szépen a Google Photos-t és kapcsold be az automatikus szinkronizálást. Ő idővel szépen feltölt minden képet automatikusan és mikor feltöltöte kattints a Google Photos beállításaiban, hogy tárhely felszabadítása, ezzel letöröl minden olyan videót vagy képet, amit elmentett felhőbe.
2023. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!