Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profilom jelölgetett,...

Facebook profilom jelölgetett, majd letiltódott?

Figyelt kérdés

Nálam is előjött ez, hogy magától jelölgetett a facebookom, majd mikor be akartam állítani a 2 fakotors hitelesítét, a következő hibaüzenet fogadott:

A fiókod le van tiltva.

A Facebookot vagy a Messengert a hozzákapcsolt liuhzng150.fdqtrhz Instagram-fiók letiltása miatt nem tudod használni. A(z) liuhzng150.fdqtrhz instagramos tevékenysége nem felel meg az Instagram közösségi irányelveinek vagy az egyéb normáknak. Ha úgy gondolod, hogy a fiókjaid letiltása tévedésből történt, az Instagramon kérheted a döntés felülvizsgálatát. További információt az Instagram Súgóközpontjában találsz.


Messenger még működött egy ideig (10 percig?) majd onnan is kidobott! Mit rontottam el? Beléptem Instagramra (próbáltam 8 éve, de azóta nem használtam) és az általuk jelzett fiók (liuhzng150.fdqtrhz) nem létezik. Most hogyan tovább? Instagram segítség nem segít, ugyan oda jutok vissza mindig, facebook help center szintúgy használhatatlan.


Tudtommal nem jártam semmilyen adathalász oldalon, eleve 90%-ban a telefonon használtam a facet! Segítsetek, most mit tegyek? A hobby-oldalam aminek az adminja vagyok (voltam) továbbra is él de így nem férek hozzá. Új profilt még nem mertem regisztrálni mert olvastam olyanról, hogy van akinek azt is egyből tiltották.



2023. máj. 17. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy Facebook bug a sok közül. Mivel a Facebooknál nincs support, nem tudsz sokat tenni azon kívül, hogy újra regisztrálsz. Ha az új profilodat is letiltják, akkor csinálsz egy harmadikat.
2023. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi... mármint nem neked, hanem "zuck"-nak köszi... Azt se tudtam, hogy össze lehet kapcsolni a face és insta oldalakat, csak most olvasok erről is... És rendszeresen néznem kellett volna, hogy az akaratomon kívül kapcsoltak-e idegen fiókot az enyémhez, hát ez nonszensz.
2023. máj. 17. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtehetik. Egyrészt gyakorlatilag monopolhelyzetben vannak, másrészt a felhasználók többsége függő, így amíg valamennyire működik, addig használni fogják. Remélem, elszámítják magukat, és eljön az a pillanat, amikor teljesen használhatatlan lesz ez a fos, és az emberek átmennek máshova.
2023. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thunderfairy ***** válasza:
Nincs instragram fiókom. Így ilyen hibám sincs a face-n.
2023. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!