Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Rainbow Six Siege játékban...

A Rainbow Six Siege játékban Packet Loss, Jitter, Latency probléma?

Figyelt kérdés

Már tavaly óta biztosan azt tapasztalom, hogy random egyszer csak beakad a kép, és óriási ping ugrás van ilyenkor a scoreboardon. Lent írja is a jobb sarokban a jatek, hogy Jitter, Latency, Ping..

És ha egyszer megakad, utána egyfolytában csinálja, játszhatatlan lesz. Más játékban, böngészés közben nem tapasztaltam sosem problémát, speedtest is rendben volt. Internet: Telekom, 1000mbit. Router: Sagemcom F@st 5670. Cat6-os Hama Ethernet kábelt használok. Alaplapom: Asus EX - B365M - V. SSD-n van a játék,: Samsung 870 EVO 500GB. frame laggok is néha vannak, de az nem annyira zavar, csak ezek az akadások. Counter Strike esetében a pingem 13-16 szokott lenni, ott nincsenek gondok. De ez R6 már 2020 vagy 21 óta szórakozik. Kipróbáltam már ingame mindent, radeon beállításokban is próbáltam állítgatni a játékot. A számítógépem eléggé játékra van hangolva. Háttérben nem fut semmi, a Windows nem eredeti. Tipp, hogy mi okozhatja? A gép erős hozzá, RX 580, 16 giga ram, i3 9100F stb..



2023. máj. 20. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt a játékkal lesz gond, ha mással nem tapasztalod.
2023. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!