Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en tudom hivatalosan...

Ebay-en tudom hivatalosan jelezni a problémát? Tudok valahol vitát nyitni?

Figyelt kérdés

Úgy rémlik régen volt Open dispute és valami Resolution Center gombok talán, de most egyiket se találom.

Éppen 2 rendelésemmel is probléma van:

1. Itt nem adott meg az eladó nyomkövetési számot, így volt olyan gomb, hogy nem érkezett meg a rendelésem, így tudtam jelezni a rendszerben, hogy gond van.

2. A másiknál viszont meg van adva nyomkövetési szám. Meg is érkezett a csomag, csak más volt benne. Az eladónak tudtam csak írni, de egyelőre nem válaszol. Ennél, hogy tudnám hivatalosan jelezni. Félek, hogy ha későn jelzem, akkor azt fogják írni, hogy én cseréltem ki a terméket (bár így is félek, hogy azt fogja írni az eladó, hogy ő jót küldött).


2023. máj. 20. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Vissza kell küldeni, ott lesz az opció hozzá... Tényleg csak szét kell nézni az oldalon.
2023. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az megvan, csak én a megrendelt terméket szeretném megkapni. Még sohasem kellett visszaküldenem, anélkül megoldottuk. Így nem tudom, hogy a visszaküldést pl. nekem kell-e fizetni, ha nem veszi át az eladó a visszaküldött csomagot, akkor mi van, vagy átveszi és azt mondja, hogy nem azt a terméket küldtem vissza.
2023. máj. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!