Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért használják az emberek a...

Killer.joe kérdése:

Miért használják az emberek a gyakorikerdesek.hu-t, amikor minden "gyakori" kérdésre választ ad a Google?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert van, amire nem ad... én pont ma kerestem volna egy jogszabályt, de akárhogy írtam be, nem találtam megfelelőt. Nem vagyok szakértője annak a témának, amire rákerestem volna, úgyhogy maradt a gyakori...

Jogi fórumra meg nem volt kedvem regisztrálni...

2010. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert mások véleményére és tapasztalatára is kíváncsiak szokszor, nem csak arra, amit a google kiad.
2010. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
mert ez jó móka
2010. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10-ből 9 kérdésre csakugyan választ ad, viszont ezen kérdések feltevői annyira amatőrök, hogy azt sem tudják, milyen kulcsszavakat írjanak be.
2010. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mer gyökér mindegyik! Az ilyennek nem kell válaszolni se.
2010. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Mert lusták megtanulni 3-4 operátort, amivel a keresés hatékonyabbá tehető (intitle: intext: inurl: site:) és sírnak, hogy a Google nem ad releváns találatot. Meg egyszerűen lusták keresni. Van amit sokáig kell keresni, és amit nem köp ki fél perc alatt a Google, azt elkönyvelik, hogy nincs is. Pedig van, csak mondjuk két napot is rá kell szánni valamire, ha abszolút nem tudja az ember, merre induljon el.


Kitartás, a megfelelő keresőkifejezések megválasztása és a keresési operátorok használata nagyban segíti a munkát.


De nem vetted észre, hogy sokan még ahhoz is agyilag zoknik, hogy érthetően tegyék fel a kérdést? Funkcionális analfabéták. Ismeri a betűket, de nem érti, amit olvas, és nem tud írni, mert nem tudja magát kifejezni.

2010. okt. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azert mert ha vannak is amatörök,nem tehetnek rola,a profi is amatörkent kezdte.
2010. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt az érvet már sokszor olvastam, de nem ad választ arra, hogy pl. 15 évvel ezelőtt, amikor még senkinek nem volt netje, akkor hogyan tanultak meg az emberek teljesen maguktól mindent.
2010. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!