Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem 5€ steamen paypal...

Vettem 5€ steamen paypal segitségével na most a probléma ott van hogy mivel nem ellenörzött ez a paypal dolog ezért nem tudok vásárolni két napig ezzel valamit tudok tenni hogy el fogadja a paypal-t? és hogy ez ne legyen töbször?? valamit ötlet?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági okokból az első lehetséges pénzügyi műveletet fel szokták függeszteni pár napig, nehogy az legyen hogy valaki illetéktelenül hozzáfért a fiókodhoz, bevásárol magának az egyenlegéből, majd ki is küldi azt a saját fiókjára. Steam guard hozzáadásakor is azt hiszem 2 hétig nem használhatod a piacot, cserélhetsz másokkal, hogy ha más fért hozzá és hitelesítette be magát, ne tudjon kifosztani.


Ha azt írja hogy 2 napot várnod kell, akkor várnod kell. Nem ciki, hacsak pont egy két napon belül lejáró akció.

2023. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából semmi akció nincs csak hát csgo ba szerettem volna ládát nyitni de így ki várom ezt a 2 napot
2023. máj. 31. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!