Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha mindkettő elérhető, akkor...

Ha mindkettő elérhető, akkor inkább a Vodafone-t válasszam, vagy a Telekomot (Tv+internet)?

Figyelt kérdés
Jövő héten új helyre költözök, és megnéztem, hogy mindkét szolgáltató elérhető a leendő címemen. Nekünk itthon most Telekom van, meg vagyunk elégedve vele, de régebben nagyon sz*r volt, volt olyan időszak amikor kb naponta hivogattuk a robotot. Szerencsére ez elmúlt. A Vodafone valamivel olcsóbb lenne, mert van most egy hétig egy akció, plusz járna az előfizetésbe egy plusz streaming szolgáltatás ingyen, ami nekem mindenképp kellene (A Telekomnál is tudnám kérni kedvezménnyel, csak ott nem teljesen ingyen) A kérdést főleg azért teszem fel, mert a Vodafone-ról nagyon sok rosszat olvasok mostanában, és nem akarok beleszaladni valami sz*rba, amiből aztán nem tudnék kimászni hűségidő miatt. Nem tudom ez számít-e, de Budapestről lenne szó, a budai oldalról. Mindent összevetve a Telekom kb 2000 forinttal lenne drágább havonta (ami amúgy nem vágna földhöz ha működik jól minden) Mobiltelefon előfizetést nem vinném, az a Yettelnél van és szerintem ott is marad.

2023. jún. 2. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most meg a Vodafone kezd egyre ergyább lenni.

Igazából mióta a UPC-t felvásárolták, azóta egyik szolgáltatási területen sem bírbak rendesen telhesíteni. A vezetékes netjük háááát... a munkahelyemen az van, és ha probléma van, akkor az "ügyfélszolgálatuk" a töketlenség csúcsa. Tudnék szépeket mesélni róluk. A kedvencem, amikor nem hitték el, hogy a modemjük hibás, és magától újraindul kb. óránként. Le is videóztam, ahogy újraindul, erre közölték, hogy nem hiszik el, nincs annak semmi baja. Be kellett köttetnünk még egy vonalat, az eredetit meg utána felmondani, hogy legyen stabil internetünk. (Sajnos a fenntartó ragaszkodik a Vodához, így nem válthattunk.) Otthon Telekom van (TV, Internet), és nincs velük gond.

2023. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telekommal nem volt bajunk amíg az volt, aztán váltottunk Digire úgy 6 éve, amikor megjelentek, azóta az van és nem volt jelentősebb panaszom rájuk, a mobil is náluk volt másfél évig és elégedett voltam vele. Most elkezdett egyesülni a Vodával, 3 mobilból 0 ment át automatikusan a Voda hálózatára (egy 6 éves, egy 4 éves és egy 2 éves modell), a VoLTE mindegyiken eltűnt (a váltásig tökéletesen működött), így nem megy a hívás és a net párhuzamosan. Úgyhogy ha év végén megszűnik ez az olcsó csomag egész biztos elmegyek a Telekomhoz vagy a Yettelhez.
2023. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kitana. ***** válasza:
A Telekomot, nekem Vodafone van, mert itt a házban nem lehet más, régen Telekom volt egy másik címemen, sokkal jobb volt. TV készülékem most épp nincs, de volt, az előfizetés még megvan, de az is hol működött, hol nem, az internettel most az elmúlt 2 hónapban nem volt baj, de azzal is szoktak gondok lenni. Az app rendszeresen nem működik, mikor fizetném a számlát. :D
2023. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a Telekomot. A Vodafone-nál sok a probléma.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2023. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is inkább a Telekom felé hajlok, így az lesz.
2023. jún. 2. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább telekom mert akkor nem a lölőnek fizeted a pénzed
2023. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!