Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen alkalmazások vannsk...

Milyen alkalmazások vannsk amikkel el lehet tűntetni a zöldruhás embert? Pl ha én beöltözök zöldruhába meg lehet úgy szerkeszteni hogy az ne látszódjon a videóban? Láttam olyan youtube videókat hogy eltűntették és olyan mintha làthatatlan lenne...

Figyelt kérdés

nagyon megköszönném ha mondanátok jó alkalmazásokat ami ilyet is lehet vele csinálni előre is köszi!

Majd küldök be hasonló videókat!



2023. jún. 2. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
2023. jún. 2. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó ötlet, 1 hónap múlva esküvő lesz,

majd szólok anyósnak, zöld ruhát vegyen fel.

:)

2023. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg írna normalis Választ?Köszi.........
2023. jún. 2. 19:51
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Pl. Openshot.


Gyorsan leszedtem a linkelt videót és az Openshot-ot, - persze pár percet próbálkozni kellett a paraméterekkel, de egész jó lett. (olyan Predátoros láthatatlanság, mert a videó utolsó képkockáját választottam háttérnek, ami hajszálnyit világosabb, plusz a leesett lila kosár is látszik amikor "átlép" rajta)

[link]

2023. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!