Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger nem kézbesíti az...

Messenger nem kézbesíti az üzeneteket?

Figyelt kérdés

Bárkinek írok csak azt fogja kiírni hogy elküldve. Azt is látom, hogy ki mikor volt utoljára elérhető, vagy ha éppen most az, fel is tudom hívni, de az üzenet nem megy el.


Próbálkoztam csak wi-fivel, csak mobilnettel és más wi-fi hálózatokkal is, de semmi nem jött be.


Mit csináljak, hogy elküldje az üzenetet a másiknak?



2023. jún. 3. 12:30
 1/7 anonim válasza:
Attól még, hogy nem azt írja ki, hogy "Kézbesítve", nem azt jelenti, hogy nem küldte el. (Talán ha egyszerre kapcsolod be a Wi-Fit és a mobilinternetet...)
2023. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Be van kapcsolva mind a 2 egy jó ideje már, de egyik üzenet sem ment el
2023. jún. 3. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Régi hiba, nem tudsz vele mit csinálni. Hívd fel vagy küldj neki e-mailt. Az sokkal biztosabb, mint a messenger.
2023. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1-es vagyok:


— Csak tippeltem…

Elküldte attól még az üzenetet. Az, hogy nem kézbesítette, nem jelenti, hogy nem tudja elküldeni az üzenetet.

2023. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bekapcsoltam egyszerre a mobilnetet és a wifit is, így kb 6 és fél óra késéssel, de elküldte mindet.
2023. jún. 4. 10:51
 6/7 anonim válasza:

1-es, és 4-es vagyok:


Na látod. Mindig minden megoldódik. 😀

2023. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem most valami hiba van vele..nekem is szórakozik
2023. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!