Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van, hogy a Facebook...

Miért van, hogy a Facebook Messenger csak írja, hogy Elküldve, de nem jelenik meg a profilképe, hogy látta?

Figyelt kérdés
Több ismerősömnél is ez van. Mit csináljak vele? Lehet, hogy el sem olvassák? Nem jelzi nekik az oldal?
2023. jún. 7. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert az elküldve és a megtekintette között van különbség. Az elküldve csak azt jelenti, hogy az üzenet célba ért, de még nem nézte meg a címzett.
2023. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Azt mindig jelzi is nekik, hogy írtam (kék pöttyel)?
2023. jún. 7. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem a dolgot. Mármint, hogy miért nem nézik meg az üzeneteket. Több ismerősömnél is ilyen van, és már nekem kellemetlen, hogy újra rájuk írjak, hogy talán észreveszik, amit írok.
2023. jún. 7. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Senki nem ül 0-24-ben a gép előtt, és nincs mindenki ráfüggve a telefonra. Ha gép előtt is ül valaki, egyáltalán nem biztos, hogy épp a Facebookot lesi.

Vagy csak épp nem ér rá válaszolni.

2023. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egyiknél 3 nap, másiknál 2 hétről van szó... :D
2023. jún. 7. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor még csak simán lehet, hogy nem akarnak neked válaszolni.
2023. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De meg sem néznék? Mert ugye ezt jelzi a FB...
2023. jún. 7. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Telefon látod az üzenet egy részét, ha lehúzod az értesítési sávot, gépen pedig ha be vagy lépve a Messengerre. Ennyi alapján el tudják dönteni, hogy akarnak-e veled beszélni vagy sem.

De az is lehet, hogy beraktak az archivált chatek közé.

2023. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A facebook mindig is összevissza jelezte ezeket.


Az is előfordult, hogy egyik oldalon kijelezte, hogy látta, a másik oldal pedig meg se kapta az üzenetet.

2023. jún. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!