Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért néz totálisan ostobának...

Miért néz totálisan ostobának a számítógép? (google tárhely)

Figyelt kérdés

Le akarok törölni pár nagyobb videófájlt, mert már tele a tárhely.


1. Lementeném a gépre őket (500M-1G közti méretűek.)

Van képe ZIP formátumban akarja letölteni! Ki kérte meg erre, mert én nem!

Ráadásul nem menti le, hanem kiírja, hogy a letöltés sikertelen! Mi van? Ez nem hibaüzenet, informatikai szempontból 0-s értékelés!

Olyan ez, mintha leküldöm a haveromat sörért, és jön vissza, hogy a sörvásárlás sikertelen? Kérdezem WTF? Válaszol: A sörvásárlás sikertelen!

Mondom: Te teljesen hülye vagy?

Értelmes válaszok:

-5 perccel zárás előtt értem oda, nem engedtek be a boltba.

-Nem volt a kedvenc söröd, a másik az drága lett volna, a harmadikra meg azt mondtad, hogy olyant ne vegyek, mert vacak!

-Drágult a söröd, nem adtál elég pénzt, nálam meg nem volt.

Ezek értelmes válaszok! A géptől is értelmes válaszokat várnék az okoskodás helyett.


2.Törlés: .Törli a tárhelyről, és a szinkronizált eszközökről! Nekem ne merjen szinkronizálni, a mobilon szépen elfér, hogy tudnám elérni, hogy egyes fájlokra ne vonatkozzon a szinkron?


Mit csináljak?



2023. jún. 18. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

"Miért néz totálisan ostobának a számítógép? "


Van egy tippem...

2023. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Te kérted meg a zip fájlba csomagolást, amikor egynél több fájlt jelöltél ki letöltésre. Ezeket berakják a rendszerek egy fájlba, ahelyett hogy 500 szálon indulna el letöltések sorozata. Tetszik vagy sem, így működik.

A szinkronizálás is azért történik, mert te ezt állítottad be. Beállításokat nézd meg.


Azt csinálja az oldal, amit te kiadsz neki parancsba. Ha nem tudod értelmezni a működést, az nem a rendszerek hibája. Légy rugalmasabb és ne tombolj.

2023. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Van fizetős supportja a Google-nek, oda el lehet menni és benyújtani a panaszt.
2023. jún. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ácsi! Próbálkoztam azzal is, hogy csak egy fájlt akartam letölteni! Akkor is ZIP-be akarja rakni. De miért nem sikeres a letöltés? Akár ZIP-ben, akár nem?


Na, meg kiírja, hogy az összes szinkronizált helyről törlődik. De nem ad olyan opciót, hogy ne törölje mindenhonnan, hanem állítsak valahol ezen?

2023. jún. 23. 23:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!