Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnék biztonságosan...

Hol tudnék biztonságosan letölteni régi játékokat emulátorhoz?

Figyelt kérdés
Nem szeretek letölteni játékokat, eddig mindent megvettem amivel szerettem volna játszani, viszont vannak olyan játékok amik nem kaphatóak már sehol vagy olyan konzolra jelentek meg ami nekem nincs meg és nem szeretnék azért venni egy ps 1-et, hogy kipróbáljak egy játékot. Szeretnék emulátorozni, de nem tudom honnan szerezhetném be a játékokat hozzá, nem szeretném hogy vírusos legyen a gépem/steam deck-em. Persze tudod hogy semmi sem 100%-ig biztonságos, de szeretném minimalizálni a kockázatot

2023. júl. 7. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Attól, hogy gépet nem veszel hozzá, az emulátorod tökéletesen fogja futtatni a megvásárolt játékaidat...
2023. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez ok, csak mondjuk egy nintendo64-es cartridge-et nehezen dugok be a pc-be. Ezenfelül sok olyan játék van ami nagyon ritka ezért nagyon drágák, vagy nem is lehet kapni.
2023. júl. 7. 15:07
 3/3 HakapiszikMatyi ***** válasza:
64%
nCore pl. +3000 konzol játékkal.
2023. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!