Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-em van. Van egy merevleme...

Bacsi977 kérdése:

Win7-em van. Van egy merevlemezem, ami két partícióra van osztva, egy a rendszernek, egy az egyébnek. Vettem bele még egy merevlemezt, és most szeretném összevonni a régi lemezem két partícióját. Meg tudom tenni újratelepítés nélkül, biztonságosan?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Két partícióra osztott Winchestert nem tudsz újra öszevonni a Windows futtatása közben,pláne ha az egyik partíciódra van telepítve a Windos,legalább is legjobb tudásom szerint nem lehet.Persze lehet hogy van rá mód de ha van is az elég macerás lehet de erre kicsi az eséj.

A két Winchesteres megoldás nem rosz dolog mert ha a rendszert tartalmazó winyó elszál még ott a másik amire mentettél mindent.

Sajnos ahhoz hogy újra egy partíció legyen a mostani két partíciós Winyódon ahhoz újra kell telepítened a rendszered.

Segítségre van még szükséged a beszerelést illetően bátran kérdezz és legjobb tudásom szerint segítek.

Sok sikert! ;)

2017. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
100%
úgy rémlik hogy meg lehet csinálni az aomei patrition wizard-progival.
2017. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én beszerelném az új Winchestert, kimenteném fontosabb dolgokat rá (játékállások, képek ,videók ...)és újratelepíteném a régi winyóra windowst.

de azt csak te látod meik Winchester technikai adatai a jobbak és meiket szeretnéd rendszernek használni és meiket tárolónak .Értem ez alatt Chace méret, Rpm, ill. tárkapacitás , csatoló felület(az átviteli sebesség miatt:PATA ,SATA,SATA2,SATA3...).

Persze ezekre az adatokra neked van nagyobb rálátásod és arra is te tudod a választ hogy mennyi időd van újratelepíteni egy windowst 7 et össz. frissítéssel.

A legjobb ha csak berakod az új winyót és hagyod a rendszered úgy ahogy volt.

2017. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kár volna oprendszert telepíteni mert az fél nap.

Az új vinyóra átmásolod a régi vinyó 2. partícióján lévő adatokat, majd azt törlöd és kiterjeszted az oprendszer partícióját max méretre. Ezt még az oprendszer lemezkezelője is megcsinálja, de itt egy ingyenes is: [link]

2017. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!