Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálózati adapterek javítása?...

Hálózati adapterek javítása? Windows 10

Figyelt kérdés

Szóval van itt nekem egy nem éppen mai számítógép egy Intel dq77cp alaplappal ami egy rm one 320as alapban van,

és a probléma az hogy régebben valamit eléggé elbarmolhattam rajta, mivel semmiféle eszközzel nem jön be rajta az internet se sima routeres net kábellel,

de még egy wifi adapterrel se működik amit usb formájában csatlakoztattam a géphez két fajta usb-s adaptert is kipróbáltam, direkt vettem egy olcsót

amihez volt legalább egy cd amin rajta voltak a szükséges driverek, de feltelepítés után se működött, de még próbáltam a mobilnetes usb-s internet megosztást is

azzal se volt jó... maga a dolgokat automatikusan érzékeli és viszonylag helyesen besorolja a dolgokat a windows eszközkezelőbe, de mindegyiknél megjelenik a sárga felkiáltójeles ikon

aminél azt írja hogy "A Windows még nem fejezte be az eszköz osztálykonfigurációjának beállítását. (Kód: 56)"

próbáltam már ezeket eltávolítani újraindítani persze ahogy csatlakoztatom az internet eszközt eszközkezelőbe magától visszateszi a helyes besorolásba,

de ugyan ez a hiba... ami még feltűnt hogy egyetlen egy internet adapter sincs az adapterek mappájában, kipróbáltam másik gépen ahogy bedugtam a

wifi-s usb adaptert eszközkezelőben ugyanúgy létrejön sárga felkiáltójeles hiba nélkül, és az internet adapterekben is létrehozza az új ahhoz tartozó adaptert...

képeket lejjebb csatolok, remélem segít feltárni a problémát, mert én már kezdem feladni és lassan oda jutok hogy akkor újratelepítem az egészet, de azt

csak legvégsőbb esetben szeretném... ja igen rengeteg drivert letöltöttem már az intel oldaláról is meg egyéb máshonnan automatikus telepítőset is manuális .inf fájlos dolgot is aminél legutóbb ki is írta hogy

az eszköz telepítése sikeres volt, de nem működőképes (tipikus windows :D)

képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


ui: bocsi a discord linkes képekért, remélem nem baj, de telefonról csak igy tudtam megoldani a feltöltést



2023. júl. 8. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, több helyen is a windows újratelepítését javasolják, mint végső megoldást.
2023. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!