Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Marketplace-en...

Facebook Marketplace-en könnyű eladni valamit?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban alig tudok valamit eladni, azelőtt egy csomó mindent sikerült ott eladnom apróságoktól egészen a drágább dolgokig, most viszont valami leállás lenne. Ti is tapasztaljátok ezt?

2023. júl. 9. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Haló!
2023. júl. 11. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tapasztaljuk. Szerintünk nyár+pénzhiány. Mi sem tudunk már úgy vásárolni, sem eladni.
2023. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ, akkor nem egyedi eset az enyém.. Amúgy én is pont ezekre tippelek, főleg a pénzhiány + nyáron mindenki szanaszét bulizik (pia, drog, stb..) így a maradék pénze is oda.
2023. júl. 12. 05:07
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, én is tapasztalom. egyetértek az előttem válaszolóval, talán még az is lehet hogy mostanában sok a csalás, és az emberek nem bíznak annyira a marketplace-ben meg az eladókban, főleg előre utalással.
2023. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is régebben folyamatosan vásároltak, minden héten vagy 5-en legalább, 3-4 hónapja senki...
2023. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én inkább megveszem az akciós cuccokat valamelyik weboldalról. Sokszor nagyon jó árban lehet kifogni dolgokat, és ha mégsem kell valamilyen oknál fogva visszaküldöm. Viszont ha kéztől veszem azt ugye senki nem veszi vissza (nyilván én sem venném), ezért keresem inkább az akciókat.

Egyébként tényleg nehéz eladni mostabában.

2023. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!