Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfizethetek vezetékes...

Előfizethetek vezetékes internetet egy másik szolgáltatónál, ha még az előző előfizum is aktív?

Figyelt kérdés
Szeretném lemondani a Vodafone internetet, mert kritikán aluli a szolgáltatásuk és DIGI lesz helyette. Már megrendeltem a DIGI 1000 MB-es csomagját, de a Vodafonet csak akkor akarom lemondani, ha már beszerelték a DIGI-s modemet, mivel nem akarok internet nélkül maradni egy napot sem a munkám miatt. Ez lehetséges?

2023. júl. 9. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan. Semmi akadálya.
2023. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Addig a Vodafone-t használod amíg a DIGI-t be nem szerelik.
2023. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem tiltja, hogy egyszerre akár tíz szolgáltatónál is legyen előfizetésed.

Egyébként érdemes úgy, hogy a Vodafone-nal lerendezed, hogy hónap végével felmondod (hiszen addig ki van fizetve) és addig a Digi meg beköti.

2023. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem lévő hozzá szolók is írták ennek semmi akadály sincs. Ha az adott lakhelyeden ki van építve fizikailag mind két szolgáltató vezetékes internetje. Nekem is sokáig csak Telekom VDSL volt. Aztán 2020 augusztusában jött a DIGI optikai internetje, és a Telekom mellett be köttetem a DIGI vezetékes (optikai 1000 MB) internetjét is. És most már lassan 3 éve mind két szolgálató internetje meg van. Napi szinten csak a DIGI internetjét használom mert az a gyorsabb. A telekomosat csak az telekomos E-mail cimek miatt hagytam meg. Illetve ha a DIGI internetje ki marad akkor ideglenesn át tudom dugni a Telekomos modembe a számítógépemet.
2023. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kivéve ha mondjuk a Digi bérelt vonalon szolgáltat, nem a saját kábelen. Mert akkor értelem szerűen a Voda is ugyanazon a vonalon lesz és nem fog a kettő egyszerre működni. Legegyszerűbb ha lefixálod a bekötést szerdára és keddi nappal lemondod a Vodát.
2023. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már megtörtént, szerencsére a Digi simán behúzta a kábelt és azóta azt használom.

A Vodát lemondani nem egyszerű, nálam van hűségidő még, addig nem mondhatom le, különben 40.000 Ft kötbér. Szerencsére ez a héten lejár.

2023. júl. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!