Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore oldal hogyan tud még...

Az Ncore oldal hogyan tud még működni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy tudom hogy a kalózkodás illegális. Gondolom akik oda feltöltik a dolgokat azt teljesen aninimként. Viszont ha tényleg illegális lenne akkor simán letudnák kapcsolni az oldalt, vagy az ip címet megkereshetnék nem? Vagy ezeket rosszul tudom?

2023. júl. 16. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyarországon van bejegyezve, más hatóság meg nem fog futni magyar oldal után.
2023. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Letölteni MO-n nem illegális, feltölteni már az, szóval a torrent ilyen tekintetben ugye na, papíron ha letöltesz már egyben fel is töltesz.


Az oldalt meg próbálták lekapcsolni, csak épp vagy nem tudják fizikailag hol van a szerver, vagy ha tudják is akkor valami olyan országban ahol jogilag nem képesek elérni, hogy lekapcsolják, mert az nem úgy megy, hogy egy másik országba odamegy a magyar hatóság aztán kikapcsolják a szervert.


A régi .cc oldaluk pl a .cc végződés miatt papíron az ausztráliai Kókusz-szigeteken volt. A mostani .pro pedig már egy külön fizetős cím, de nem lehet belőle tudni, hogy hol a szerver.

2023. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Magyaroszágon nem illegális mert benne van egy bizonyos összeg az adathordozók árában pont emiatt.

Mondjuk azt nem tudom hogy egy Hollywood-i stúdió hogy és mennyit kap ebből ha 1 nap alatt felteszik a filmjüket ezért ezrek nem fizetnek a mozikban ezért bevételkiesésük lesz...

2023. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

3.

"ezrek nem fizetnek a mozikban ezért bevételkiesésük lesz..."

De, fizetnek, erre találták ki az ürehordozó díjat.

[link]

A megjelenések alapján kapnak jogdíjat a begyűjtött üreshordozó díjból.

2023. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
#3 Artisjus pont ezért sarcol meg minden adathordozót. Egyébként pedig akik letöltenek, azoknak nagyon kis hányada lenne hajlandó máskülönben pénzt kiadni ha nem tudja letölteni. Inkább meg sem nézik.
2023. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

"Mondjuk azt nem tudom hogy egy Hollywood-i stúdió hogy és mennyit kap ebből ha 1 nap alatt felteszik a filmjüket ezért ezrek nem fizetnek a mozikban ezért bevételkiesésük lesz..."


Ilyen már közel 10 éve nincs.

2023. júl. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!