Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezeknek a Darkweb-csomag...

Ezeknek a Darkweb-csomag unboxing videóknak mi értelme van? Többi lent

Figyelt kérdés
Jó, értem én hogy elrettentésnek szánják, de amúgy? Eleve nonszensz, hogy rendel egy csomagot a Darkwebről csak úgy. Ilyet lehet, hogy rendelsz egy random csomagot aztán majd lesz benne valami? Ja, és akkor még jól tele is pakolják bűnjelekkel, véres kés meg mit tudom én. Messziről látszik hogy meg van rendezve az összes ilyen videó. De akkor mi értelme? Ráadásul még túl is játszák, szánalmas.

2023. júl. 17. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenek még léteznek? Ez 5 éve ment kb.
2023. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fent vannak YouTube-on igen
2023. júl. 17. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Full kamu, amivel nézettséget akarnak generálni maguknak.
2023. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme, hogy nézettséget generálnak ezzel. Mert hiába kamu, attól még sokan megnézik. (Te is.)
2023. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó jó, csak legalább ne színészkednék túl. Annyira szánalmas. Látványosan szörnyülködnek, százszor elismétli hogy: uhh gyerekek, ez nagyon durva, azta de durva, fú de kivagyok most ettől meg attól. Értem én a nézettség-generálást, de azért lehetne kicsit hitelesebben is
2023. júl. 17. 11:04
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Kattintásvadászat. Szánalmas. Egyre durvább irányokban haladunk, olyan baromságok terjednek Tiktokon pl hogy random embereket spriccelnek le ketchuppal, vagy vízzel öntik le őket mintha levizelnék. Egyre kreténebbek az emberek és egymásra licitálnak kreténségben.
2023. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek..???

Egyet se linkeltél.

2023. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen videók a 8-12 évesek értelmi szintjéhez vannak targetálva és rendezve, és a célközönségnél az ilyen nagyot üt. Ott még nincs kritikus gondolkodás, a látott dolgok megkérdőjelezése, vagy elég élettapasztalat ahhoz, hogy átlásson egy gyerek a színjátékon.
2023. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7

Mert mind ilyen igazából.

2023. júl. 17. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9

Egyet sem láttam.

2023. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!