Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook miért ad random...

Kedves Vezető kérdése:

A Facebook miért ad random másik adminisztrátorokat ?! Hogy lehet visszaállítani a csoportom láthatóságát nyílvánosra ?

Figyelt kérdés

Egy ideje ugye nagyon sok gusztustalanságot csinálnak

Pl : [link]


[link]


Ha felteszel egy zenét lenémítják, a jogok miatt, holott az elején se (2004 körül) azért tett fel senki semmit hogy Ő' az adott dj/akárki, hanem az is egy önkifejezés volt, kirakok egy fekete humorú mémet, tiltanak, de vietnámi kutyavágást, főzést minden további nélkül feldobott nekem (pont hogy állatvédelemmel is foglalkozom).


De akkor a mostani dolog, ami szerintem sok embert fog érinteni:


Minden további nélkül új adminisztrátorokat adnak hozzá a csoportjaimhoz.

Ezzel egy csomóbplusz munkát adtakneddi is, mondjuk egy 80 ezer fős rajongói csoportnál, amiben jóváhagyogatják mindenféle emberek oda nem illő posztjait, pl:

Pubg -s live okat, reklámokat, saját oldal reklámozását, szitkozódó posztokat, mindent.

Ma reggel meg nézem, valaki átállította nyilvánosról privátra a csoportomat.


Ha valaki csinált csoportot, az tudja hogy ez mekkora visszaesést jelent növekedés, bejegyzéselérés téren.


És ugye nem lehet kinyitni zárt csoportot.


Kitiltom az embert, le is tiltom, erre másik 2 kamu profilról irogat nekem, fenyeget, stb.


EZ MI?!


Leget valamit csinálni hogy vissza kinyissam a csoportot ? Vagy mostantól ezt is mindig nézni kell, hogy az évekig moderált, alakított csoportomban ki az új admin, és mit csinál ?


Köszönöm szépen! :)



2023. júl. 23. 07:52
 1/6 A kérdező kommentje:

*csomó plusz

*Lehet

*stb

2023. júl. 23. 07:54
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt, hogy a Facebook csak úgy berakjon adminokat egy csoportba. Valószínűleg valaki bejutott más adminokon keresztül (vagy önként adták hozzá, vagy valamilyen nyomás hatására, vagy a profiljuk kompromittálódott és megszerezték a hozzáférést).
2023. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyedül Én vagyok admin mindenhol, eddig mindenről értesítést kaptam.

A saját ismerőseimből is alig látok értesítéseket ha valaki megoszt valamit, de reklámokat nagyon sokat látok. Be is vagyok lassítva, korlátozva, mint az Index is, azért linkeltem a kérdésben, hogy nem ma kezdődtek a problémák, és nem csak sima uerekkel szórakoznak.


10 éve csinálom a csoportokat, érezhető a változás az utóbbi időben, tök más a kezelőfelület, amikor megjelent az "adminisztrációs asszisztens" alapból be volt állítva, és jóváhagyott mindent, stb, stb..

De azért köszönöm a tippeket, gondolatokat hogy mi lehet!

2023. júl. 23. 09:19
 4/6 A kérdező kommentje:

*10 éves munkáimat bszták el ezzel hogy bezártak pár csoportot, rajongói csoportok főleg.

Szívvel lélekkel moderáltam őket, pusztán rajongóként, ingyen, sokban maguk az előadók is tagok/ ismerőseim. A beléjük fektetett idő amit nem sajnáltam, az az ami sok volt. Erre most csak úgy állítgatják az egészet, és egyéb dolgok. Ez előtt csak elrejtettek pár csoportot a találatokból, arra kaptam választ, "hogy adjanak esélyt másoknak is a növekedésre".

2023. júl. 23. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Facebookon mindig is ez ment.

10 éve is megmondtam, hogy semmi bizalmasat nem szabad, illetve semmi üzleti dolgot a facebookon csinálni, mert EZ a vége.


A saját irányelveiket, és a saját adatvédelmi szabályaikat sem tartják be.

2023. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5,


Sajnos.

Vagy simán megváltoztatják őket.

Amikor indult az egész, mindenki azt csinált amit akart, a normális közösségi elvek betartása mellett.

Azóta 1000x átalakult az egész szabályzat, irányelv.

Amikor elkezdtem a csoportokat azok sem ilyenek voltak.

Lassan az jön, hogy az embereket kitiltják a saját 100 ezres csoportjaikból, mert övék a platform.


De ez a korlátozás is!

[link]


Id:



"Ez a gyakorlatban olyan, mintha a nyomtatott újságot csak az előfizetők olvashatnák, és az újságos standokat üzemeltető cég úgy döntene, hogy valakivel nem szimpatizál, így pár hónapra a sajtótermékét leveszi a polcokról, hogy az arra járó vásárlóknak még véletlenül se legyen kedve megvásárolni az adott lapot."

2023. júl. 23. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!