Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vinted? Szerintetek?

Vinted? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 kérdésem lenne.

Az 1. Az az hogy vinteden ki lehet törölni a beszélgetést ha már nem kell mert a terméket eladtad? Ha igen hogyan?

A 2. Az pedig az hogy vinteden rám írtak hogy adjam meg az email címem mert meg akarja venni de kell hozzá az én emailom és küldött egy képet hogy tényleg kéri. Szerintetek meg kell adnom vagy csak kamu?még ilyen nem volt nekem ezért nem tudom. Köszönöm a válaszokat.



2023. júl. 23. 10:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis meg akarja venni az egyik ruhát csak azt nem írtam a 2.hoz
2023. júl. 23. 10:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oldalon keresztül lehet a vásárlás összes lépését megcsinálni, akkor az e-mail címedre semmi szükségük. Csalók szokták elkérni, hogy az oldaltól függetlenül e-mailen keresztül próbáljanak pénzzel lehúzni. Általában a futáros hamis számlás trükkel, amikor mutatnak egy kamu igazolást arról hogy ők megrendeltek egy szolgáltatást és addig nem veszi fel a futár a terméket amíg el nem utalod a kezelési költséget. Te fizetsz, és lelépnek a pénzzel.
2023. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megadni az e-mail címet, azt csak a csalók kérik, hogy arra küldjék pl. a hamis rendőrségi felszólítást.

Azonnal, gondolkodás nélkül tiltani kell az illetőt, ha ilyet kér.

Itt részletesen le van írva, hogy mi a céljuk:

[link]

2023. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ki lehet törölni a beszélgetést, de be is tudod jelölni a terméknél hogy eladtad, és akkor nem tudják

A 2.-ra már leírták előttem a választ, csalás

2023. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*nem tudják mások megvenni, ez lemaradt (#4 voltam) :D
2023. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek!
2023. júl. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!