Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fiókba belépés: "Bizony...

Google fiókba belépés: "Bizonyítsa be hogy nem robot"?

Figyelt kérdés

Mitől van az a jelenség, hogy böngészővel megnyitom a www.gmail.com címet, az e-mailcím beírása után a jelszót nem is kéri, hanem arra kér: bizonyítsam be: nem vagyok robot.

Előtte másik Gmail címről is leveleztem, semmi probléma nem volt.



2023. júl. 23. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Utána sem kéri?
2023. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látja webkamerán hogy két antenna áll ki a fejed tetején és csipogsz mint R2-D2. 🙂
2023. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom, hogy miből gondolja, hogy nem vagy robot.
2023. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A humoros válaszokat a megfelelő kategóriába kérném postázni, köszönöm.


Egy másik e-mail címmel beengedett, csak egy címmel nem akar, mert "szokatlan tevékenységet észleltek", biztos én vagyok azért a bűnös ha valaki párszor megpróbált belépni azzal a címmel, ezért maga a tulajdonos "záródjon ki" (!!!) a saját fiókjából.

A CAPTCHA-t nem tudom megoldani.

2023. júl. 23. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem?

És ott van a #1-es hozzászólás is.

2023. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Miért nem?"

Ez arra vonatkozik hogy a CAPTCHA-t miért nem tudom megoldani? Mert a látáshiány nem teszi lehetővé. Az audio challenge meg torzított/angol akcentusú.

2023. júl. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!