Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezek a hírek mennyire lehetnek...

Ezek a hírek mennyire lehetnek hitelesek az EA Sports FC 24-gyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Esport1 hírportál írta, hogy visszatér a Camp Nou az EA Sports FC 24-be. Nem azt írták, hogy nagy valószínűséggel, hanem konkrétan leírták, hogy több stadion is visszatér köztük a Camp Nou-val.

Aztán van egy olyan hivatalos Twitter oldal, aminek az a neve, hogy Donk. Lehet nektek mond valamit, én nem ismerem. Csak azért vetettem fel ezt is, mert valami hivatalos oldal. Ott viszont azt írták, hogy nagy valószínűséggel visszatér a Camp Nou. (Tehát ez nem jelenti azt, hogy 100%.)

Aztán van még egy oldal: charlieintel.com ők azt írják, hogy eddig egyetlen új stadiont erősítettek meg, méghozzá a Camp Nou-t az EA Sports és a La Liga közötti exkluzív szerződésnek köszönhetően.


Szerintetek ezek valósak lehetnek? Maga az EA Sports még nem mutatta be az új stadionokat. Legalább is sem fb-on, vagy instagrammon nem láttam.



2023. júl. 24. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik sem hivatalos
2023. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!