Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPS hozza a csomagomat, mikor...

UPS hozza a csomagomat, mikor fog megérkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem egy cipőt a NIKE applikáción keresztül, UPS hozza a csomagomat. Eredetileg holnapra (07.26.) írta a kézbesítést, de reggel megnéztem és azt írta ki, hogy ma (07.25.)érkezik. Vártam, nem jött a futár aztán 13:08-kor kiírta azt, hogy: “A cím olyan távoli területre esik, ahova nincs mindennap kézbesítés.”Egyébként e-mailt se kaptam arról, hogy ma jön, csak a csomag azonosítója alapján követtem nyomon.

Ilyenkor mi van? Jönni fog holnap? Ugye nem küldik vissza Németországba?

Köszi a válaszokat!



2023. júl. 25. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A cím olyan távoli területre esik, ahova nincs mindennap kézbesítés. Ma nem kézbesítették. Lehet, hogy holnap fogják. Vagy holnapután. Esetleg azután. De ha biztosat akarsz, akkor kérdezd meg az ügyfélszolgálatot.
2023. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel fognak hívni
2023. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2023. júl. 26. 07:21
 4/4 anonim válasza:
Megérkezett a csomag?
2023. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!