Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom vagy Tarr Kft vezetéke...

Telekom vagy Tarr Kft vezetékes internete lenne jó?

Figyelt kérdés

Tarr-nál vagyok én meg vagyok elégedve, csak volt itt egy srác a telekomt-l és ő érdeklődött váltanánk e stb, sok kommentet olvastam az Telekomról és sokan szidják őket nem stabil és nem foglalkoznak az ügyféllel meg nem is javítható, ismerősöm mondta az egyik haverjánál is rossz volt és az egész falban ki cserélték az új kábelfajtára és akkor is rossz volt és így át álltak Tarr-a és semmi baja neki sokkal gyorsabb mint a Telekomnál.


Nekem is van saját tapasztalatom velük és nem jutott eszembe mondani a srácnak (gondolom köpni nyelni nem tudott volna) hogy miért ilyen lassú a Telekom alkalmazásuk, van hogy hibát ír meg tele van reklám bannerekel pedig fizetett a havidíjat meg ilyen csiga lassú sokszor.

A Tarr alkalmazása nagyon gyors és semmi reklám nincs benne meg az ügyfél szolgálat is rendes de a Telekomé erőszakos hogy váltsak előfizetésre, de mikkor régen akartam Telekomnál venni fűl hallgatókat a telomhoz de sose volt neki stb és át mentem mindig a Telenorhoz ők mindig kedvesek voltak velem és mindig rendeltek nekem.


Azt is halódtam hogy mobilnettel nem lehet torrentezni meg azt is halódtam itt az oldalon hogy lehet szűrni is fogja a torrentezőket mint Németországba is van, azt nem tudom hogy én itthon tudnám e ki nyitni a portot mert a Tarr-nál ha beregisztrálunk akkor ki lehet nyitni és a routerban vagy a PC-ben lévő HDD-ken lévő zenéket filmeket bárhol elérhetném Plexel, Kodi-val, Universal Media Serverrel bárhol a telon.



2023. júl. 28. 17:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is mondta a srác hogy LAN kábelt majd kell venni, én vegyek még kábelt, mert a Tarr ingyen adta + volt hogy hagyott itt nekem modem cseréné.
2023. júl. 28. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg???
2023. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam mindenről választ hogy nyithatok e porot.
2023. júl. 28. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy lúzer a haverod, az biztos, nekem van optikai netem, tévé is, van előfizetéses mobilom is. TELJES mértékben meg vagyok elégedve a TELEKOM szolgáltatásával!
2023. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
Halódtam... Most már tanuljatok meg írni normálisan. MINDENKI.
2023. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!