Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on, miként tudom...

Facebook-on, miként tudom eltávolítani egy személy megjelölését az általam megosztott fotóról?

Figyelt kérdés

Nem az én, saját megjelölésemet, hanem másik személyt! Hogy ne látszódjon XY társaságában a neve. Csak arra van súgóban segítség, a saját megjelölésemet, minként lehet eltávolítani:

"Keresd meg a bejegyzést.

Kattints jobbra fent a ... ikonra.

Kattints a Megjelölés eltávolítása lehetőségre.


De ilyen lehetőség egyáltalán nem létezik, főként nem más személy megjelölésének eltávolítására nincs semmi mód.

Van valami ötlet, miként lehet ezt megoldani a fotó törlése nélkül?



2023. júl. 28. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Ha jól tudom, kell lennie egy olyan pontnak a ... ikonnál, hogy szerkesztés. Ott lesz az valahol, más nem kattints a képre rá, hátha kiad egy olyan lehetőséget is. Viszont, ha nem te töltötted fel, hanem csak megosztottad, akkor a kép eredeti feltöltője tudja ezt megcsinálni.
2023. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!