Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy Facebook oldal...

Ha van egy Facebook oldal (helyként), akkor meg lehet gátolni, hogy mások bejelöljék, hogy ott voltak (v. Lehet azt, hogy engedélyezés után jelenjen csak meg)? A már meglévő jelölést csak a megjelölő távolíthatja el, ugye?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy saját profilnál lehet ezt, és én is utánajárok még, de talán itt valaki tudja már a választ... Biztosan fura, hogy miért lehet gond egy ilyen megjelölés: privát buli volt a kultúrházban, de sajnos egyesek figyelmetlenek, a fotóknál a könyvtárunkat jelölték meg, amiről kaptam értesítést. Aki nem tudja, hogy hogyan néz ki könyvtár, és kultúrház, még azt hiheti, hogy valóban ott volt a buli... egyik probléma, hogy nem teljesen önálló a könyvtár, a megyeihez tartozunk, a másik része, hogy természetesen vannak szabályok. Nem ismerem az illetőt, persze írok neki. Viszont, hogy elkerüljem az ilyesmit a jövőben, jó lenne, ha valaki tudná a kérdésemre a választ! Előre is köszönöm!!!

2017. ápr. 16. 10:32
 1/1 A kérdező kommentje:
*a szövegben a sietség miatt félreérthetőt írtam, vannak könyvtárak, ahol vannak más termek, ahol lehet foglalkozásokat, előadásokat tartani, de a mi könyvtárunk nem ilyen, alapból a képeken látszik egy helyi lakos számára, hogy nem a könyvtárban készültek, de idegenek nem tudhatják...
2017. ápr. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!