Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apple Music-on miért nem...

Apple Music-on miért nem elérhető sok szám itthon? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

"Ez a dal jelenleg nem érhető el az Ön országában vagy régiójában"

[link]


Mit lehet tenni, hogy ezek a számok elérhetők legyenek? Mert így számomra kidobott pénz az egész, ha nem tudom ezeket meghallgatni!


Valakinek bevált erre valami trükk? Vagy mondjam vissza az előfizetést? :(



2023. aug. 9. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Előfizetsz másra...
2023. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mond le az előfizetést, és használj helyette Spotify-t. Ott sokkal ritkábban fordul elő ilyen.
2023. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy trükköt nem tud erre valaki, ami megoldja ezt a problémát? Például valamilyen VPN esetleg nem segíthetne?
2023. aug. 9. 14:39
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Valóban, fizess pluszban másik szolgáltatásért is, teljesen feleslegesen...
2023. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Hagyd a fenébe az Apple Musicot. Nekem is vannak Apple termékeim, de a szolgáltatásaikat szinte mind egyértelműen az USA-ra targetálták és nagy ívben lesz..rják, hogy mi itt Kelet-Európában ebből mit is kapunk végül.

A Spotifyn én ilyen problémába még sosem ütköztem és még egy kicsit "lokálpatrióta" is lehetsz, mert ez egy európai cég.

2023. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Spotify-jal nekem csak annyi bajom van, hogy ott meg a zenék ébresztőhangként és csengőhangként beállítása nem lehetséges. Tudom, ez huszadrangú dolognak tűnik, de nekem ez is fontos! De gondolom, erre már biztos van valami megoldás (Én azt olvastam, hogy ios-re nincs!), ha van, akkor visszamondom az Apple Music-ot és előfizetek Spotify-ra. De erre előbb még szeretnék választ kapni.
2023. aug. 9. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
20 vagy 30 másodperces zenerészleteket átmásolhatsz a telefonra és beállíthatod csengőhangként ezer éve, ha van a gépeden iTunes. Én is megtettem egyszer, de feleslegesen macerás, szóval azóta nem szórakozok vele.
2023. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!