Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol volna lehetőség kipróbálni...

Hol volna lehetőség kipróbálni a VR szemüvegeket itthon? A HTC Vive VR szemüveg Magyarországon is elérhető lesz megjelenéskor, vagy várhatunk rá hónapokat?

Figyelt kérdés

Már jó ideje kapni Oculus Rift fejlesztői csomagokat, amiket feltételezem interneten rendelnek az itteniek is. De amennyiben majd 2016 Q1-ben megjelenik, kíváncsi lennék, hogy egyből elérhető lesz-e itthon is. Mondjuk, idáig a HTC Vive-val szemezgetek inkább, így az jobban is érdekelne.


Elképzelhető, hogy boltokban eltart majd hónapokig, mire Magyarországra is elérkezik, vagy a rendes megjelenéstől számítva kapható lesz?


De ami még fontosabb... Akármelyik is jelenik meg előbb (ami tudtommal jelenleg a HTC Vive egyébként), lesz valahol lehetőség kipróbálni ezt a mi kis országunkban? Lehetőleg nem MediaMarkt-féle kipróbálási lehetőségre gondolok mint konzolok esetében, ahol 12 évesek élik ki magukat 0-24-ben.


A válaszokat előre is köszi.



2015. okt. 9. 10:30
 1/3 HUN_Sector ***** válasza:
Pár hónapja a Camponában volt lehetőség a VR kipróbálására. Nem tudom, hogy áll e még a stand (a Tropicarium bejáratával szemben)
2015. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üdv! én 2 hete próbáltam ki a HTC- Vive-ot hatalmas élmény volt! Mindezt Gárdonyban és ott elm. folyamatosan megállás nélkül ki lehet próbálni pár száz forintért.
2016. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Már régi a kérdés, de ha még aktuális itt tudod kipróbálni: [link]


Eszméletlen nagy élmény. ;)

2017. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!